דף הבית
אודות

אודות

טריידסיסטם, TS4 Maestro, טריידסטיישן, TradeSystem, TradeStation, מסחר אלגוריתמי, אלגוטריידינג
TS4 היא פלטפורמת אלגו ומחקר המאפשרת לבחון היתכנות של אסטרטגיות מסחר המבוססות על ה-Bar. בשנים האחרונות נכנס האלגו לחומר הלימוד האקדמי ו TS4 נבחרה על ידי מספר מוסדות להדגים את יכולות המחקר של מחוללי רובוטים בתחום האלגו.

 

לימודי האלגו בטרייד סיסטם מתבצעים על מחולל TS4, המאפשר לסטודנטים לקבל מידע על כל נכס בכל אינטרוול זמן. TS4 מסוגלת להצליב בו זמנית מספר רב של שסתומים מודולרים ולבצע עד 10 מיליון בדיקות בהנחיית המשתמש. בתום הלימודים, מחולל TS4 נשאר אצל הסטודנטים. הכשרת האלגו של טרייד סיסטם מסובסדת על ידי נציגות והתמיכה של טריידסטיישן בישראל.

 

אם מסיבות כאלה ואחרות, אתם חושבים שמחולל TS4 לא עונה, או לא יכול לענות על צרכי המחקר שלכם, אנחנו יכולים לבנות עבורכם רובוט ייעודי. אנחנו נאפיין את הרובוט שלכם, בהתאם להנחיות שלכם, ונשלח לכם את האפיון של המערכת לאישור ולאחר מכן לפיתוח אצל המתכנתים שלנו.

 

את כל הרובוטים ומחוללי הרובוטים אנו בונים באמצעות שפת התכנות EasyLanguage, טכנולוגיה קניינית של TradeStation. בכל הרובוטים ניתן לבצע BackTesting על בסיס הנתונים ההיסטורי הגדול של TradeStation. כמו כן, ב – TradeStation תמצאו WalkForwardOptimizer מובנה ותוכלו לבחון עוד יותר לעומק האם יש היתכנות לאסטרטגיית המסחר שלכם.
Israel
Russia
South Africa
Canada
USA